Glos Güldaş Otomotiv Hakkında

Glos Güldaş Otomotiv Hakkında

Glos Güldaş Otomotiv Glos Güldaş Otomotiv, esasen bir Bosch Car Service Girişimidir. Uzun yıllardan bu yana mevcut sektöründe faaliyet gösteren ve attığı doğru adımlar sayesinde sektöründe “öncü” olma yolunda ilerleyen firmamız, bu “öncü” olma durumunu ise bünyesinde barındırdığı standartlara mevcuttur.

Kurulduğu ilk andan günümüze kadar emin adımlarla ilerlemeyi sürdüren Glos Güldaş Otomotiv, esasen hemen her marka ve model araca hizmet sunan bir yapıya sahiptir. Araç yaşı, durumu ve modeli fark etmeksizin müşterilerine kaliteli hizmet sunan firmamız, ayrıca bu hususta birtakım hizmet detayları da gelişmiştir. Söz konusu hizmet detaylarımız şu şekildedir;

Profesyonel, donanımlı ve eğitimli olan çalışma arkadaşlarımızın her birinin kendi uzmanlık alanı mevcuttur. Her aracın farklı bir yapıya ve özelliğe sahip olduğunun bilincinde olan firmamız, araçların ihtiyaçlarına uygun müdahaleler gerçekleştirebilmek açısından çalışma arkadaşlarının donanım ve eğitimine önem vermektedir.

“Neden Glos Güldaş Otomotiv? “ dendiği zaman cevap verilebilecek bir diğer cevabımız ve aynı zamanda hizmet ilkemiz, alternatif çözüm önerisidir. Müşterilerimize günlük yaşantılarında kolaylık sağlamak, kısıtlı zaman aralıklarını mümkün olan en verimli şekilde değerlendirmelerini mümkün kılmak amacıyla geliştirmiş olduğumuz alternatif çözüm önerileri mevcuttur.  Vale hizmetimiz, bu çözüm önerilerimizden biridir.

Uzun bir düşünme ve analiz sürecinin ürünü olan vale hizmeti, firmamızın müşteri memnuniyetini maksimuma çıkartarak mağduriyetleri minimize etmek amacıyla tercih ettiği bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde aracımızın donanımlı ve eğitimli personelleri,
müşterilerimizin araçlarını belirli noktalardan almakta, ardından gerekli bakım ve onarım faaliyetlerini gerçekleştirerek aracı belirli noktalarda teslim etmektedir. Bu, Glos Güldaş Otomotiv’in müşteri yanlısı girişimlerinin yalnızca bir örneğidir.

Farklı çözüm önerileri sunan firmamız, aynı zamanda bu çözümleri hızlı bir şekilde sunmak üzerine de gelişim kat etmiştir. Var olan araç ve müşteri sorunlarının mümkün olan en kısa sürede nihai çözüme kavuşturulmasının, böylelikle mutlu müşteriler, sağlıklı araçlar ortaya çıkartılmasının temel dayanağı bu unsurdur.